...
pinčesobchod

Slovenské rebríčky mládeže k 1.11.2017

Kategória: Články - Ostatné / 02 Novembra 2017

Slovenský stolnotenisový zväz zverejnil slovenské rebríčky mládeže k 1.11.2017. 

Prinášame vám prvých piatich hráčov v každej kategórií, kompletné rebríčky nájdete na stránke SSTZ.

Muži do 21 rokov

1. KALUŽNÝ Samuel ELIZZA PRAHA/MSK MALACKY

2. ZELINKA Jakub STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

3. ŠPÁNIK Tibor ŠKST BANÍK HAVÍŘOV/ŠK ŠOG NITRA

4. BRAT Adam MSK MALACKY

5. PEKO Štefan SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA

Ženy do 21 rokov

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. PUCHOVANOVÁ Nikoleta ŠKST RUŽOMBEROK

3. HORVÁTHOVÁ Simona TSG KAISERSLAUTERN/STO VALALIKY

4. URÍKOVÁ Monika TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

5. LABOŠOVÁ Ema TO VALALIKY

Dorastenci

1. PEKO Štefan SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. ZELINKA Jakub STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

3. ORÁČ Daniel MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

4. REHO René STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

5. CYPRICH Samuel MSK ČADCA

Dorastenky

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. PUCHOVANOVÁ Nikoleta ŠKST RUŽOMBEROK

3. GRIGELOVÁ Natália ŠKST BANÍK HAVÍŘOV/ŠK ŠOG NITRA

4. LABOŠOVÁ Ema STO VALALIKY

5. ŠINKAROVÁ Dáša ŠKST MICHALOVCE

 Starší žiaci

1. KLAJBER Adam STO MOKRANCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

2. DELINČÁK Filip ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA

3. IVANČO Félix ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA

4. PACH Kamil STO VALALIKY

5. GOLDÍR Jakub ŠK PRIEVIDZA/ŠK ŠOG NITRA

 Staršie žiačky

1. LACENOVÁ Renáta ŠKST TOPOĽČANY

2. ILLÁŠOVÁ Adriana ŠKST TOPOĽČANY

3. SLOBODNÍKOVÁ Hana STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

4. BALÚCHOVÁ Adriana STK RYBNÍK

5. WILTSCHKOVÁ DOMINIKA GASTO METALFIN GALANTA/ŠKST TOPOĽČANY

 Mladší žiaci

1. GOLDÍR Jakub ŠK PRIEVIDZA/ŠK ŠOG NITRA

2. ŠUTIAK Samuel ŠKST TOPOĽČANY

3. KUBALA Nicolas OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA

4. UHERÍK Kristián ŠKST TOPOĽČANY

5. FRANCE Roman TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY

 Mladšie žiačky

1. ČINČUROVÁ Ema ŠKST TOPOĽČANY

2. VINCZEOVÁ Laura MKST NOVÁ DUBNICA

3. ŠTULLEROVÁ Eliška STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY

4. WILTSCHKOVÁ Dominika GASTO METALFIN GALANTA/ŠKST TOPOĽČANY

5. BILKOVIČOVÁ Sára MSK MALACKY

 Najmladší žiaci

1. ARPÁŠ Samuel ŠKST TOPOĽČANY

2. MITRÍK Jozef ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

3. MADARAS ADAM KST RAKSIT

4. HOREČNÝ Jakub KST RAKSIT

5. AUDY Alexander STO KLASOV

 Najmladšie žiačky

1. DAROVCOVÁ Nina ŠKST KARLOVA VES

2. BITÓOVÁ Michaela ŠKST MICHALOVCE/ŠSTK JUNIOR ČAŇA

3. NÉMETHOVÁ Nina STO VALALIKY

4. BIKSADSKÁ Ema MSK MALACKY

5. PUŠKÁROVÁ LUCIA STK DEVÍNSKA NOVÁ VES 




Komentáre: 0

Zanechal komentár

antispam image