...
pinčesobchod

Slovenské rebríčky mládeže o 1.9.2017

Kategória: Články - Ostatné / 31 Augusta 2017

Slovenský stolnotenisový zväz zverejnil na svojej webovej stránke rebríčky mládeže k 1.9.2017.

Muži do 21 rokov

1. KALUŽNÝ Samuel 1997 ELIZZA PRAHA/MSK MALACKY

2. ZELINKA Jakub 2000 STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

3. PEKO Štefan 2000 SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA

4. BRAT Adam 1998 MSK MALACKY

5. TONKOVIČ Markus 1999 STK RYBNÍK

 

Ženy do 21 rokov

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana 2000 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. PUCHOVANOVÁ Nikoleta 2000 ŠKST RUŽOMBEROK

3. HORVÁTHOVÁ Simona 1998 TSG KAISERSLAUTERN/STO VALALIKY

4. URÍKOVÁ Monika 1999 TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

5. BELOPOTOČANOVÁ Katarína 2000 MSTK TVRDOŠÍN


Dorastenci

1. ZELINKA Jakub 2000 STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

2. ORÁČ Daniel 2000 MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

3. PEKO Štefan 2000 SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA

4. DIKO Dalibor 2002 MSTK TVRDOŠÍN

5. REHO René 2000 STK LOKOMOTÍVA KOŠICE


Dorastenky

1. PUCHOVANOVÁ Nikoleta 2000 ŠKST RUŽOMBEROK

2. KUKUĽKOVÁ Tatiana 2000 KST VIKTÓRIA TRNAVA

3. LABOŠOVÁ Ema 2001 STO VALALIKY

4. GRIGELOVÁ Natália 2000 ŠKST BANÍK HAVÍŘOV/ŠK ŠOG NITRA

5. ŠINKAROVÁ Dáša 2001 ŠKST MICHALOVCE

 

Starší žiaci

1. KLAJBER Adam 2003 STO MOKRANCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

2. DELINČÁK Filip 2003 ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA

3. IVANČO Félix 2003 ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA

4. PACH        Kamil 2003 STO VALALIKY

5. ŠVENTO Jakub 2004 ŠKST RUŽOMBEROK

 

Staršie žiačky

1. ILLÁŠOVÁ Adriana 2004 ŠKST TOPOĽČANY

2. LACENOVÁ Renáta 2003 ŠKST TOPOĽČANY

3. SLOBODNÍKOVÁ Hana 2003 STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

4. KOVÁČOVÁ Alžbeta 2003 ŠKST RUŽOMBEROK

5. CHORVÁTOVÁ Dominika 2004 STK RYBNÍK

 

Mladší žiaci

1. GOLDÍR Jakub 2005 ŠK PRIEVIDZA/ŠK ŠOG NITRA

2. ŠUTIAK Samuel 2005 ŠKST TOPOĽČANY

3. FRANCE Roman 2005 TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY

4. UHERÍK Kristián 2006 ŠKST TOPOĽČANY

5. KUBALA Nicolas 2005 KST VIKTÓRIA TRNAVA

 

Mladšie žiačky

1. ČINČUROVÁ Ema 2005 ŠKST TOPOĽČANY

2. ŠTULLEROVÁ Eliška 2005 STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY

3. WILTSCHKOVÁ Dominika 2006 GASTO METALFIN GALANTA

4. VINCZEOVÁ Laura 2005 MKST NOVÁ DUBNICA

5. BILKOVIČOVÁ Sára 2005 MSK MALACKY

 

Najmladší žiaci

1. ARPÁŠ Samuel 2007 ŠKST TOPOĽČANY

2. MITRÍK Jozef 2007 ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

3. HOREČNÝ Jakub 2007 KST RAKSIT

4. MADARAS ADAM 2007 KST RAKSIT

5. SEPEŠI Luca 2007 STO VALALIKY

 

Najmladšie žiačky

1. BITÓOVÁ Michaela 2007 ŠSTK JUNIOR ČAŇA

2. DAROVCOVÁ Nina 2007 ŠKST KARLOVA VES

3. NÉMETHOVÁ Nina 2007 STO VALALIKY

4. KUBJATKOVÁ Alica 2008 MSK ČADCA

5. BIKSADSKÁ Ema 2007 MSK MALACKY

 

 




Komentáre: 0

Zanechal komentár

antispam image