...
pinčesobchod

Rebríčky mládeže k 1.8.2017: Pozrite si päť najlepších hráčov SR v každej kategórií

Kategória: Články - Ostatné / 02 Augusta 2017

Slovenský stolnotenisový zväz zverejnil rebríčky mládeže k 1.18.2017. Kompletné rebríčky nájdete na stránke www.sstz.sk

Muži do 21 rokov

1. KALUŽNÝ Samuel 256,39 ELIZZA PRAHA/MSK MALACKY

2. ZELINKA Jakub 205,19 STK KOŠICE - ČAŇA

3. PEKO Štefan 163,77 ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA

4. BRAT Adam 153,61 ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY

5. ŠPÁNIK Tibor 149,67 ŠK ŠOG NITRA

Ženy do 21 rokov

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana 330,36 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. PUCHOVANOVÁ Nikoleta 222,94 ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK

3. HORVÁTHOVÁ Simona 222,29 STO VALALIKY

4. URÍKOVÁ Monika 145,88 TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

5. BELOPOTOČANOVÁ Katarína 142 TB WILFERDINGEN/MSTK TVRDOŠÍN

Dorastenci

1. ZELINKA Jakub 374,33 STK KOŠICE - ČAŇA

2. PEKO Štefan 228,71 ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA

3. ORÁČ Daniel 214,63 MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

4. DIKO Dalibor 167,72 MSTK TVRDOŠÍN

5. BUČKO Patrik 136,4 ŠKST BOŠANY

Dorastenky

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana 351,13 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. LABOŠOVÁ Ema 321,2 STO VALALIKY

3. PUCHOVANOVÁ Nikoleta 301,13 ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK

4. GRIGELOVÁ Natália 294,63 ŠK ŠOG NITRA

5. ŠINKAROVÁ Dáša 259,74 ŠKST MICHALOVCE

Starší žiaci

1. DELINČAK Filip 294,29 MSK ČADCA

2. KLAJBER Adam 257,67 JAVORINKA LEVOČA/STK KOŠICE - ČAŇA

3. IVANČO Félix 240,1 ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY

4. PACH Kamil 2003 STO VALALIKY

5. ŠVENTO Jakub 2004 ŠKST RUŽOMBEROK

Staršie žiačky

1. SLOBODNÍKOVÁ Hana 241,54 STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

2. LACENOVÁ Renáta 207,26 ŠKST TOPOĽČANY

3. ILLÁŠOVÁ Adriana 205,28 ŠKST TOPOĽČANY

4. CHORVÁTOVÁ Dominika 134,67 STK RYBNÍK

5. ČINČUROVÁ Ema 128,63 ŠKST TOPOĽČANY

Mladší žiaci

1. GOLDÍR Jakub 362,03 MSK ČADCA

2. KUBALA Nicolas 202,34 OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA

3. ŠUTIAK Samuel 195,64 ŠKST TOPOĽČANY

4. FRANCE Roman 160,85 TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY

5. MUDRÁK Alex 153,81 STK 1.ZŠ VRÁBLE

Mladšie žiačky

1. ČINČUROVÁ Ema 307,97 ŠKST TOPOĽČANY

2. ŠTULLEROVÁ Eliška 217,88 STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY

3. BILKOVIČOVÁ Sára 207,37 MSK MALACKY

4. WILTSCHKOVÁ Dominika 198,93 GASTO METALFIN GALANTA

5. VINCZEOVÁ Laura 198,53 MKST NOVÁ DUBNICA

Najmladší žiaci

1. ARPÁŠ Samuel 231,96 ŠKST TOPOĽČANY

2. MITRÍK Jozef 113 ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

3. HOREČNÝ Jakub 2007 KST RAKSIT

4. MADARAS ADAM 68,06 KST RAKSIT

5. SEPEŠI Luca 60,88 STO VALALIKY

Najmladšie žiačky

1. BITÓOVÁ Michaela 245,83 STK KOŠICE - ČAŇA

2. DAROVCOVÁ Nina 232,93 ŠKST KARLOVA VES

3. NÉMETHOVÁ Nina 153,2 STO VALALIKY

4. KUBJATKOVÁ Alica 120,56 MSK ČADCA

5. BIKSADSKÁ Ema 116,56 MSK MALACKY




Komentáre: 0

Zanechal komentár

antispam image