...
pinčesobchod

Rebríčky mládeže po MEJ: Zmeny nastali len v juniorkách

Kategória: Články - Ostatné / 31 Júla 2017

Slovenský stolnotenisový zväz zverejnil na svojej webovej stránke rebríčky mládeže k 1.7.2017 po majstrovstvách Európy.

Jediná zmena nastala v rebríčku junioriek, kde Labošová vystriedala na druhom mieste Puchovanovú a Grigelová na štvrtom mieste Šinkarovú. Kompletné rebríčky si môžete pozrieť na www.sstz.sk

Muži do 21 rokov

1. VALUCH Alexander 1996 TB/ASV REGENSTAUF/MSK ČADCA

2. KALUŽNÝ Samuel 1997 ELIZZA PRAHA/MSK MALACKY

3. ZELINKA Jakub 2000 STK KOŠICE - ČAŇA

4. PEKO Štefan 2000 ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA

5. BRAT Adam 1998 ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY

 

Ženy do 21 rokov

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana 2000 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. PUCHOVANOVÁ Nikoleta 2000 ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK

3. HORVÁTHOVÁ Simona 1998 STO VALALIKY

4. URÍKOVÁ Monika 1999 TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

5. BELOPOTOČANOVÁ Katarína 2000 TB WILFERDINGEN/MSTK TVRDOŠÍN

 

Dorastenci

1. ŠPÁNIK Tibor 1999 ŠK ŠOG NITRA

2. ZELINKA Jakub 2000 STK KOŠICE - ČAŇA

3. TONKOVIČ Markus 1999 STK RYBNÍK

4. TRUSKA Martin 1999 STK VEĽKÉ UHERCE

5. PEKO Štefan 2000 ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA

 

Dorastenky

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana 2000 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. LABOŠOVÁ Ema 2001 STO VALALIKY

3. PUCHOVANOVÁ Nikoleta 2000 ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK

4. GRIGELOVÁ Natália 2000 ŠK ŠOG NITRA

5. ŠINKAROVÁ Dáša 2001 ŠKST MICHALOVCE

 

Starší žiaci

1. DIKO Dalibor 2002 MSTK TVRDOŠÍN

2. DELINČAK Filip 2003 MSK ČADCA

3. KLAJBER Adam 2003 JAVORINKA LEVOČA/STK KOŠICE - ČAŇA

4. DRÁB Matúš 2002 ŠKST MICHALOVCE

5. IVANČO Félix 2003 ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY

 

Staršie žiačky

1. PEKOVÁ Zuzana 2002 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. TEREZKOVÁ Jana 2002 ŠKST MICHALOVCE

3. DZELINSKA Júlia 2002 STK KOŠICE - ČAŇA

4. DIVINSKÁ Natália 2002 MSTK TVRDOŠÍN

5. SLOBODNÍKOVÁ Hana 2003 STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

 

Mladší žiaci

1. GOLDÍR Jakub 2005 MSK ČADCA

2. ŠVENTO Jakub 2004 ŠKST RUŽOMBEROK

3. PŠENKA Martin 2004 MKST NOVÁ DUBNICA

4. KÁLLAY Fedor 2004 MSK ČADCA

5. KUBALA Nicolas 2005 OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA

 

Mladšie žiačky

1. ILLÁŠOVÁ Adriana 2004 ŠKST TOPOĽČANY

2. ČINČUROVÁ Ema 2005 ŠKST TOPOĽČANY

3. ŠTULLEROVÁ Eliška 2005 STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY

4. BILKOVIČOVÁ Sára 2005 MSK MALACKY

5. WILTSCHKOVÁ Dominika 2006 GASTO METALFIN GALANTA

 

Najmladší žiaci

1. UHERÍK Kristián 2006 ŠKST TOPOĽČANY

2. KATONA Alexander 2006 ŠKST TOPOĽČANY

3. PALUŠEK Samuel 2006 STK KOŠICE - ČAŇA

4. ARPÁŠ Samuel 2007 ŠKST TOPOĽČANY

5. BILKA Pavol 2006 SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA

 

Najmladšie žiačky

1. WILTSCHKOVÁ Dominika 2006 GASTO METALFIN GALANTA

2. WALLENFELSOVÁ Aneta 2006 TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

3. BITÓOVÁ Michaela 2007 STK KOŠICE - ČAŇA

4. MAJERČÍKOVÁ Linda 2006 MŠK ŽIAR/HRONOM

5. DAROVCOVÁ Nina 2007 ŠKST KARLOVA VES

 




Komentáre: 0

Zanechal komentár

antispam image