...
pinčesobchod

Rebríčky mládeže k 1.5.: Kukuľková líderkou dvoch kategórií

Kategória: Články - Ostatné / 04 Mája 2017

Slovenský stolnotenisový zväz zverejnil slovenské rebríčky mládeže k 1.5.2017. Tie budú kľúčové k nasadeniu na majstrovstvách Slovenska.

Muži do 21 rokov

1. VALUCH Alexander 1996 311,93 TB/ASV REGENSTAUF/MSK ČADCA

2. KALUŽNÝ Samuel 1997 301,48 ELIZZA PRAHA/MSK MALACKY

3. ZELINKA Jakub 2000 242,8 STK KOŠICE - ČAŇA

4. PEKO Štefan 2000 193,05 ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA

5. BRAT Adam 1998 184,07 ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY

Ženy do 21 rokov

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana 2000 391,1 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. PUCHOVANOVÁ Nikoleta 2000 262,71 ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK

3. HORVÁTHOVÁ Simona 1998 261,78 STO VALALIKY

4. URÍKOVÁ Monika 1999 174,36 TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

5. BELOPOTOČANOVÁ Katarína 2000 168,55 TB WILFERDINGEN/MSTK TVRDOŠÍN

Juniori

1. ŠPÁNIK Tibor 1999 345,5 ŠK ŠOG NITRA

2. ZELINKA Jakub 2000 276,36 STK KOŠICE - ČAŇA

3. TONKOVIČ Markus 1999 239,57 STK RYBNÍK

4. TRUSKA Martin 1999 225,55 STK VEĽKÉ UHERCE

5. PEKO Štefan 2000 188,79 ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA

Juniorky

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana 2000 300,46 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. PUCHOVANOVÁ Nikoleta 2000 290,72 ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK

3. LABOŠOVÁ Ema 2001 253,58 STO VALALIKY

4. ŠINKAROVÁ Dáša 2001 248,62 ŠKST MICHALOVCE

5. GRIGELOVÁ Natália 2000 232,97 ŠK ŠOG NITRA

Starší žiaci

1. DIKO Dalibor 2002 322,02 MSTK TVRDOŠÍN

2. DRÁB Matúš 2002 267,85 ŠKST MICHALOVCE

3. IVANČO Félix 2003 230,89 ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY

4. DELINČAK Filip 2003 223,17 MSK ČADCA

5. KLAJBER Adam 2003 190,55 JAVORINKA LEVOČA/STK KOŠICE – ČAŇA

Staršie žiačky

1. PEKOVÁ Zuzana 2002 348,01 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. DZELINSKA Júlia 2002 249,95 STK KOŠICE - ČAŇA

3. DIVINSKÁ Natália 2002 248,75 MSTK TVRDOŠÍN

4. SLOBODNÍKOVÁ Hana 2003 234,63 STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

5. LACENOVÁ Renáta 2003 206,96 ŠKST TOPOĽČANY

Mladší žiaci

1. GOLDÍR Jakub 2005 307,76 MSK ČADCA

2. ŠVENTO Jakub 2004 303,43 ŠKST RUŽOMBEROK

3. KUBALA Nicolas 2005 238,45 OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA

4. PŠENKA Martin 2004 205,76 MKST NOVÁ DUBNICA

5. KAPUSTA Michal 2004 175,68 MSK ČADCA

Mladšie žiačky

1. ILLÁŠOVÁ Adriana 2004 345,1 ŠKST TOPOĽČANY

2. ČINČUROVÁ Ema 2005 253,2 ŠKST TOPOĽČANY

3. VINCZEOVÁ Laura 2005 220,08 MKST NOVÁ DUBNICA

4. SVITANOVÁ Zuzana 2004 211,38 STK PC TRENČ.TEPLÁ

5. WILTSCHKOVÁ Dominika 2006 197,3 GASTO METALFIN GALANTA

Najmladší žiaci

1. UHERÍK Kristián 2006 364 ŠKST TOPOĽČANY

2. PALUŠEK Samuel 2006 283,19 STK KOŠICE - ČAŇA

3. ARPÁŠ Samuel 2007 247,89 ŠKST TOPOĽČANY

4. KATONA Alexander 2006 224,9 ŠKST TOPOĽČANY

5. KUBJATKO Samuel 2006 213,55 MSK ČADCA

Najmladšie žiačky

1. WILTSCHKOVÁ Dominika 2006 345,1 GASTO METALFIN GALANTA

2. WALLENFELSOVÁ Aneta 2006 260,75 TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

3. BITÓOVÁ Michaela 2007 243,26 STK KOŠICE-ČAŇA

4. MAJERČÍKOVÁ Linda 2006 216,01 MŠK ŽIAR/HRONOM

5. IGAZOVÁ Martina 2006 204,36 ŠKST TOPOĽČANY




Komentáre: 0

Zanechal komentár

antispam image