...
pinčesobchod

Superliga: Vydrany - Varaždin 6:4!

Kategória: Profesionálna liga - Superliga / 25 Apríla 2017

Trojnásobný slovenský majster robí dobré meno nášmu stolnému tenisu aj v zahraničí. V pondelok 24. apríla odohral svoj prvý zápas finále Superligy mužov.

V neuveriteľnej dráme šli do vedenia hostia, keď Didukh s Muskóm nestačili vo štvorhre na duo Zeng – Zubcic. Aj následný priebeh bol vzácne vyrovnaný. O krôčik vpred boli hostia, ktorí sa dostali do vedenia 4:2. Vtedy sa však začali diať veci. Didukh napravil svoje zaváhanie so Zubcicom a zdolal jednotku chorvátskeho celku Číňana Zeng Jia a všetko dokonali Novota so striedajúcim Lelkešom. Najdramatickejší bol posledný duel Lelkeša so Zubcicom za stavu 5:4 pre Vydrany. Domáci hráč prehrával 2:1 a 9:4, potom aj 10:7. V piatom sete odvrátil ďalšie mečbaly a nakoniec sa tešil z víťazstva 19:17 v piatom sete.

Vydrany sú tak okrem slovenského titulu blízko aj k triumfu v Superlige.