...
pinčesobchod

MSR mužov a žien 2017. Kto získa titul?

Kategória: Turnaje v SR - Majstrovstvá SR / 02 Marca 2017

Už zajtra to vypukne. Áno, od piatka do nedele, tradične v prvý marcový víkend, bude stolnotenisová herňa v bratislavských Krasňanoch dejiskom majstrovstiev Slovenska mužov a žien pre rok 2017.

Kto získa titul tento rok? Tak túto otázku rozlúštime definitívne až v nedeľu. Pravdou je, že najvyššie postavení slovenskí reprezentanti vo svetovom rebríčku, Wang Yang resp. Barbora Balážová tento rok na trón nezasadnú, nakoľko sa šampionátu nezúčastnia. MSR si nezahrá ani tretia účastníčka OH v Brazílii, Eva Ódorová, a tak u žien si po titul príde jedna z mladých nádejných hráčok.

Najväčšími favoritmi na mužský titul budú určite Ľubomír Pištej, jeho dlhoročná reprezentačná dvojička Peter Šereda, ale aj Číňan so slovenským občianstvom Bai He. Šancu však majú určite aj mladí hráči, Alexander Valuch či Samuel Novota, ktorí sa pomaly ale isto predierajú do základu slovenskej repre.

Obhajkyňou ženského prvenstva je ešte len juniorka Tatiana Kukuľková, zosadiť ju však budú chcieť Eva Jurková a Lucia Truksová, tiež veľmi mladé a nádejné stolnotenistky. Podarí sa im to?
Komentáre: 0

Zanechal komentár

antispam image