...
pinčesobchod

Pozrite si rebríčky mládeže k 1.3.2017

Kategória: Články - Ostatné / 01 Marca 2017

Slovenský stolnotenisový zväz zverejnil slovenské rebríčky mládeže k 1.3.2017. Pozrite si prehľad piatich najlepších hráčov v každej kategórií, kompletné rebríčky nájdete na www.sstz.sk

Muži do 21 rokov

1. KALUŽNÝ Samuel 1997 307,79 ELIZZA PRAHA/MSK MALACKY

2. VALUCH Alexander 1996 271,36 TB/ASV REGENSTAUF/MSK ČADCA

3. ZELINKA Jakub 2000 256,63 STK KOŠICE - ČAŇA

4. ŠPÁNIK Tibor 1999 214 ŠK ŠOG NITRA

5. PEKO Štefan 2000 198,55 ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA

Ženy do 21 rokov

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana 2000 451,83 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. PUCHOVANOVÁ Nikoleta 2000 212,72 ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK

3. HORVÁTHOVÁ Simona 1998 208,61 STO VALALIKY

4. GRIGELOVÁ Natália 2000 195,22 ŠK ŠOG NITRA

5. LABOŠOVÁ Ema 2001 192,34 STO VALALIKY

Dorastenci

1. ŠPÁNIK Tibor 1999 346,52 ŠK ŠOG NITRA

2. ZELINKA Jakub 2000 240,15 STK KOŠICE - ČAŇA

3. TONKOVIČ Markus 1999 231,66 STK RYBNÍK

4. PEKO Štefan 2000 213,7 ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA

5. TRUSKA Martin 1999 205,04 STK VEĽKÉ UHERCE

Dorastenky

1. KUKUĽKOVÁ Tatiana 2000 326,3 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. LABOŠOVÁ Ema 2001 286,94 STO VALALIKY

3. ŠINKAROVÁ Dáša 2001 272,22 ŠKST MICHALOVCE

4. PUCHOVANOVÁ Nikoleta 2000 252,27 ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK

5. GRIGELOVÁ Natália 2000 204,7 ŠK ŠOG NITRA

Starší žiaci

1. DIKO Dalibor 2002 298,4 MSTK TVRDOŠÍN

2. DRÁB Matúš 2002 282,23 ŠKST MICHALOVCE

3. KLAJBER Adam 2003 222,83 JAVORINKA LEVOČA/STK KOŠICE - ČAŇA

4. PACH Kamil 2003 205,67 STO VALALIKY

5. DELINČAK Filip 2003 203,05 MSK ČADCA

Staršie žiačky

1. PEKOVÁ Zuzana 2002 369,11 KST VIKTÓRIA TRNAVA

2. DIVINSKÁ Natália 2002 269,35 MSTK TVRDOŠÍN

3. DZELINSKA Júlia 2002 217,31 STK KOŠICE - ČAŇA

4. TEREZKOVÁ Jana 2002 205,23 ŠKST MICHALOVCE

5. SLOBODNÍKOVÁ Hana 2003 199,01 STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

Mladší žiaci

1. GOLDÍR Jakub 2005 291,39 MSK ČADCA

2. ŠVENTO Jakub 2004 287,77 ŠKST RUŽOMBEROK

3. KUBALA Nicolas 2005 248,09 OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA

4. PŠENKA Martin 2004 216,29 MKST NOVÁ DUBNICA

5. KAPUSTA Michal 2004 195,75 MSK ČADCA

Mladšie žiačky

1. ILLÁŠOVÁ Adriana 2004 344,67 ŠKST TOPOĽČANY

2. WILTSCHKOVÁ Dominika 2006 232,36 GASTO METALFIN GALANTA

3. VINCZEOVÁ Laura 2005 209,46 MKST NOVÁ DUBNICA

4. ČINČUROVÁ Ema 2005 205,45 ŠKST TOPOĽČANY

5. SVITANOVÁ Zuzana 2004 184,1 STK PC TRENČ.TEPLÁ

Najmladší žiaci

1. UHERÍK Kristián 2006 364,35 ŠKST TOPOĽČANY

2. PALUŠEK Samuel 2006 302,31 STK KOŠICE - ČAŇA

3. KUBJATKO Samuel 2006            251,04 MSK ČADCA

4. ARPÁŠ Samuel 2007 247,37 ŠKST TOPOĽČANY

5. TEREZKA Tomáš 2006 196,01 ŠKST MICHALOVCE

Najmladšie žiačky

1. WILTSCHKOVÁ Dominika 2006 344,67 GASTO METALFIN GALANTA

2. WALLENFELSOVÁ Aneta 2006 257,23 TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

3. MAJERČÍKOVÁ Linda 2006 229,61 MŠK ŽIAR/HRONOM

4. IGAZOVÁ Martina 2006 219,2 ŠKST TOPOĽČANY

5. DAROVCOVÁ Nina 2007 189,41 ŠKST KARLOVA VES




Komentáre: 0

Zanechal komentár

antispam image