...
pinčesobchod

1. Liga mužov - 2. kolo

Kategória: Profesionálna liga - I liga / 13 Októbra 2010

SSTZ

Zobrazenie: 2733

Komentáre: 1

Tagy:
sstz
1. Liga mužov
druhé kolo

Druhá najvyššia mužská stolnotenisová súťaž na Slovensku mala na programe cez víkend taktiež druhé kolo.

MUŽI, I. LIGA, ZÁPAD – 2. KOLO:

Zem. Olča – Karlova Ves 10:4, Hodál 2,5, Machalík 2,5, A. Kevický 2, Laník 2, Lacko 1 – Grežo 3,5, Bojkovský 0,5.

Šurany – Ivanka p/D. 9:5, Ozorák 3, Kozár 2,5, Barci 2, Ľ. Ježo 1,5 – Drinka 2,5, Sárinec 2,5.

Levice – Topoľčany 9:5, Gajdoš 3,5, Gunár 2,5, Gabaš 1,5, Tuhý 1,5 – Chudý 2, D. Michalka 2, M. Maňák 1.

Komárno/Šahy – Trnovec 10:4, Uherčík 3,5, L. Gáspár 2,5, Cibulya 2, Hrabský 2 – Óváry 1,5, Škuril 1,5, Polcík 1.

Senec – Nitra B 8:6, Turček 2,5, Maczeák 1,5, Nagy 2,5, I. Fiala 1,5 – Vlačuška 3, Urban 2, Šimunek 1.

Galanta – Nitra A 5:9, Szemes a Gsejtey 2, Stehlík 1 – Pavolka 3,5, M. Ježo 2,5, Mucha 1,5, Gajdoschik 1,5.

Zem. Olča – Ivanka p/D. 11:3, Hodál 3,5, A. Kevický 2,5, Laník 2,5, Machalík 1,5, Lacko 1 – Drinka 1, Vrba 1, Letenay 1.

Šurany – Karlova Ves 9:5, Ĺ. Ježo 3, Ozorák 2,5, Kozár 2, Barci 1,5 – Grežo 3,5, Bojkovský 1,5.

Levice – Trnovec 5:9, Gajdoš 2,5, Gunár 0,5, w.o. 2 – Škuril 3, Polcík 2,5, Óváry 2, Šabík 1,5.

Komárno/Šahy – Topoľčany 10:4, Uherčík 3,5, L. Gáspár 2,5, Cibulya 1,5, Hrabský 1,5, w.o. 1 – D. Michalka 1, M. Maňák 1, Kopecký 1, w.o. 1.

Senec – Nitra A 2:12, Turček 1, Nagy 0,5, I. Fiala 0,5 – Pavolka 3,5, Gajdoschik 3, M. Ježo 3, Mucha 2,5.

Galanta – Nitra B 10:4, Biró 3,5, Szemes 2,5, Stehlík 2,5, Csejtey 1,5 – Vlačuška 2, Regás 1, Grigel st. 1.

 

MUŽI, I. LIGA, VÝCHOD – 2. KOLO:

STKM Banská Štiavnica – Energodata Žilina 10:4, Demír 3, Majerčík 2,5, Cagáň 2,5, Šurka ml. 2 – Mráz 1,5, Krajčí 1,5, Kucko 1.

STO TJ Nižná – Ceresit Čadca B 5:9, Takáč 2, Drbiak 2, Škopec 1 – Maják 3,5, Mariak 2,5, Rezetka 1,5, Kapusta 1,5.

Geológ Rožňava B – STJ Družba Bardejov 6:8, Leitner 3,5, J. Kováč 2,5 – Kopalko 3,5, Z. Kováč 2,5, Mryglot 1, Kravec 1.

ŠKST Topspin Margecany – Slobytermia Stará Ľubovňa 5:9, Roba 2, Guassardo 2, Tomaga 1 – Gumán 2,5, Valúch st. 2,5, Sawczak 2,5, Horvát 1,5.

STK Lučenec/Kalinovo – ŠKST Michalovce 8:6, Péter 3, Adámek 2, Mihálik 2, Barkáč 1 – Senkulič 3,5, Brnčal 1,5, Sačurovský 0,5, Dandár 0,5.

Mladosť Rimavská Sobota – VSTK Vranov n/T. 7:7
, Horváth 2,5, Voliar 1,5, Polgári 1,5, Rogos 1,5 – Hruška 3, Eštok 2, Tušim 2.

STKM Banská Štiavnica – Ceresit Čadca B 7:7, Demír 3, Šurka ml. 2, Cagáň 1, Majerčík 1 – Mariak 3,5, Maják 1,5, Rezetka 1,5, Kapusta 0,5.

STO TJ Nižná – Energodata Žilina 9:5, Drbiak 3,5, Takáč, 2,5, Dedinský 2, Škopec 1 – Krajčí 2,5 Mráz 1,5, Valúch ml. 1.

Geológ Rožňava B – Slobytermia Stará Ľubovňa 7:7, Repaský 2, Letanovský 2, Leitner 1,5, J. Kováč 1,5 – Valúch st. 3,5, Gumán 2,5, Horvát 1.

ŠKST Topspin Margecany – STJ Družba Bardejov 6:8, Guassardo 2,5, Roba 2, Vasiľ 1, Tomaga 0,5 – Z. Kováč 3,5, Mryglot 2, Kopalko 1,5, Kravec 1.

TK Lučenec/Kalinovo – MŠK VSTK Vranov n/T. 8:6
, Adámek 2,5, Péter 2,5, Barkáč 2, Mihálik 1 – Hruška 3,5, Eštok 2,5.

Mladosť Rimavská Sobota – ŠKST Michalovce 6:8, Horváth 3,5, Polgári 2, Rogos 0,5 – Senkulič 3,5, Dandár 2,5, Brnčal 1, Sačurovský 1.




Komentáre: 1

dana smetakova napísal:
30 Októbra 2010
IP: 213.151.218.*
ci pana

Zanechal komentár

antispam image